მთავარიმიმტანი„Innova Medical Center გადის აკრედიტაციას აკრედიტაცია კანადასთან. ეს დიდი პატივი და პასუხისმგებლობაა“...
„Innova Medical Center გადის აკრედიტაციას აკრედიტაცია კანადასთან. ეს დიდი პატივი და პასუხისმგებლობაა“ – გიორგი ფხაკაძე
საზოგადოებრივი ჯანდაცვის ექსპერტი, ჯანდაცვის მსოფლიო ორგანიზაციის კონსულტანტი, ექიმი, აკრედიტაცია კანადას წარმომადგენელი საქართველოში გიორგი ფხაკაძე ამბობს, რომ კლინიკა Innova Medical Center გადის აკრედიტაციას ჩვენთან, https://shenisaxli.ge/clinics/klinika-inova/ აკრედიტაცია კანადასთან.
„ეს კლინიკა Innova Medical Center გადის აკრედიტაციას ჩვენთან, https://shenisaxli.ge/clinics/klinika-inova/ აკრედიტაცია კანადასთან. ეს დიდი პატივი და პასუხისმგებლობაა“, – აცხადებს გიორგი ფხაკაძე.
სამედიცინო ცენტრი ინოვა მულტიპროფილური კლინიკაა, რომლის მიზანია პაციენტზე ორიენტირებული, მაქსიმალურად რაციონალიზებული, თანამედროვე სამედიცინო ტექნოლოგიების გამოყენებით განხორციელებული სამედიცინო სერვისები მიწოდება, რომელთა ხარისხი სრულად შეესაბამება საერთაშორისო ანალოგებს.
მისამართი: ზ. ანჯაფარიძის II შეს. #6.
(ყოფილი სანდრო ეულის ქუჩა)
მიღებაზე ჩასაწერად დარეკეთ: 2 232 232
სამედიცინო ცენტრი „ინოვა“ წამყვანი მულტიპროფილური  ცენტრია, მის ერთ-ერთ პრიორიტეტს წარმოადგენს დარგობრივი კონფერენციების ორგანიზება. კონფერენციაზე განხილული იქნება  საინტერესო კლინიკური შემთხვევები, შესრულებული ქირურგიული ოპერაციები, ახალი თერაპიული და კლინიკური სტრატეგიები და მათი მნიშვნელობა მომავლის მედიცინაში.
მისამართი: ზურაბ ანჯაფარიძის I შესახვევი, 6 (ყოფილი სანდრო ეულის ქ.).
კანადის საერთაშორისო აკრედიტაციის ორგანომ, “ვივო მედიქალ ჯგუფში” გაერთიანებულ სამედიცინო ცენტრებთან თანამშრომლობის ხელშეკრულება გააფორმა.
2016 წელს სამედიცინო ცენტრების გაერთიანება“Vivo Medical Group” დაფუძნდა, რომელიც აერთიანებს საქართველოს ბაზარზე არსებულ წამყვან მულტრიპროფილურ ცენტრებს: თბილისის ცენტრალური საავადმყოფო, ჟორდანიას კლინიკა, ბოხუას სახელობის კარდიოვასკულარული ცენტრი, სამედიცინო ცენტრი ინოვა, ინოვა ინვიტრო.
რეპროდუქციული ჯანრმთელობის და ინვიტრო განაყოფიერების კლინიკა ინოვა ინვიტრო გაიხსნა 2016 წელს.
ინოვა ინვიტროს პრიორიტეტული სფეროა ქალისა და მამაკაცის უნაყოფობის ყველა პათოლოგიის სრულყოფილი დიაგნოსტირება და მართვა- მკურნალობის საერთაშორისო სტანდარტის გათვალისწინებით.
READ  რატომ არის საჭირო აკრედიტაცია?რატომ უნდა გაიარონ სამედიცინო დაწესებულებებმა აკრედიტაცია?რა შედეგს...
კლინიკის სპეციალისტები გვთავაზობენ მკურნალობის საერთაშორისო სტანდარტებს და ინტეგრირებულ მიდგომას, რაც მოიცავს კომპლექსურ დიაგნოსტიკასა და კონსულტაციას.
ექიმები არიან სერთიფიცირებული რეპროდუქტოლოგიასა და მეან-გინეკოლოგიაში და აქვთ ინვიტრო განაყოფიერების სფეროში მუშაობის 15 წლიანი გამოცდილება.
კლინიკის საქმიანობის მიმართულებებია: