მთავარიმიმტანიაკრედიტაცია კანადა იწყებს თანამშრომლობას მაროკოს ჯანდაცვის სამინისტროსთან
აკრედიტაცია კანადა იწყებს თანამშრომლობას მაროკოს ჯანდაცვის სამინისტროსთან
საზოგადოებრივი ჯანდაცვის ექსპერტი, ჯანდაცვის მსოფლიო ორგანიზაციის კონსულტანტი, ექიმი, აკრედიტაცია კანადას წარმომადგენელი საქართველოში გიორგი ფხაკაძე 2022 წლის 23 ნოემბერს ამბობდა, რომ ????????აკრედიტაცია კანადა იწყებს თანამშრომლობას ????????მაროკოს ჯანდაცვის სამინისტროსთან. მაროკო ირჩევს აკრედიტაცია კანადას.
We are honoured that our CEO Leslee Thompson announced today the launch of a new partnership framework between the ????????Ministère de la Santé et de la Protection Sociale – Maroc and Accreditation Canada. Through this partnership, we aim to achieve a collective impact that will enhance the quality of care for all in Morocco. Together, we are building a strong path forward.
????????C’est un honneur pour notre PDG Leslee Thompson d’annoncer aujourd’hui le lancement d’un nouveau cadre de partenariat entre ????????le Ministère de la Santé et de la Protection Sociale – Maroc et AC. Avec ce partenariat, nous visons à produire un impact collectif qui améliorera la qualité des soins pour tous au Maroc. En unissant nos efforts, nous tracerons la voie de l’avenir. Kirill Kornilov
„აკრედიტაციაკანადას“ გააჩნია 60-წლიანი გამოცდილება სამედიცინო დაწესებულებების აკრედიტაციის სფეროში. იგი წარმოდგენილია 1000+ დარგის ექსპერტისგან, 35+ ქვეყანაში და მსოფლიოს მასშტაბით აკრედიტებული აქვს 12,000 სამედიცინო დაწესებულება.