მთავარიმიმტანი„Innova Medical Center გადის აკრედიტაციას აკრედიტაცია კანადასთან. ეს დიდი პატივი და პასუხისმგებლობაა“...
„Innova Medical Center გადის აკრედიტაციას აკრედიტაცია კანადასთან. ეს დიდი პატივი და პასუხისმგებლობაა“ – გიორგი ფხაკაძე
საზოგადოებრივი ჯანდაცვის ექსპერტი, ჯანდაცვის მსოფლიო ორგანიზაციის კონსულტანტი, ექიმი, აკრედიტაცია კანადას წარმომადგენელი საქართველოში გიორგი ფხაკაძე ამბობს, რომ კლინიკა Innova Medical Center გადის აკრედიტაციას ჩვენთან, https://shenisaxli.ge/clinics/klinika-inova/ აკრედიტაცია კანადასთან.
„ეს კლინიკა Innova Medical Center გადის აკრედიტაციას ჩვენთან, https://shenisaxli.ge/clinics/klinika-inova/ აკრედიტაცია კანადასთან. ეს დიდი პატივი და პასუხისმგებლობაა“, – აცხადებს გიორგი ფხაკაძე.
სამედიცინო ცენტრი ინოვა მულტიპროფილური კლინიკაა, რომლის მიზანია პაციენტზე ორიენტირებული, მაქსიმალურად რაციონალიზებული, თანამედროვე სამედიცინო ტექნოლოგიების გამოყენებით განხორციელებული სამედიცინო სერვისები მიწოდება, რომელთა ხარისხი სრულად შეესაბამება საერთაშორისო ანალოგებს.
მისამართი: ზ. ანჯაფარიძის II შეს. #6.
(ყოფილი სანდრო ეულის ქუჩა)
მიღებაზე ჩასაწერად დარეკეთ: 2 232 232
სამედიცინო ცენტრი „ინოვა“ წამყვანი მულტიპროფილური  ცენტრია, მის ერთ-ერთ პრიორიტეტს წარმოადგენს დარგობრივი კონფერენციების ორგანიზება. კონფერენციაზე განხილული იქნება  საინტერესო კლინიკური შემთხვევები, შესრულებული ქირურგიული ოპერაციები, ახალი თერაპიული და კლინიკური სტრატეგიები და მათი მნიშვნელობა მომავლის მედიცინაში.
მისამართი: ზურაბ ანჯაფარიძის I შესახვევი, 6 (ყოფილი სანდრო ეულის ქ.).
READ  „საერთაშორისო აკრედიტაციის პროცესი საქართველოში მიდის ძალიან კარგად“
კლინიკის საქმიანობის მიმართულებებია: