საზოგადოებრივი ჯანდაცვის ექსპერტმა, ჯანდაცვის მსოფლიო ორგანიზაციის კონსულტანტმა, ექიმმა, აკრედიტაცია კანადას წარმომადგენელმა საქართველოში გიორგი ფხაკაძემ ვიდეოჩართვისას განაცხადა, რომ მრავალპროფილური კლინიკა “ჰერა”-მ აირჩია აკრედიტაცია კანადა.
აკრედიტაცია კანადას წარმომადგენელი საქართველოში გიორგი ფხაკაძე მოხარულია, რომ სამედიცინო დაწესებულებები ირჩევენ ხარისხს…
„მრავალპროფილური კლინიკა “ჰერა”-მ აირჩია აკრედიტაცია კანადა
HERA 2011 კლინიკა ფარავს მეანობა-გინეკოლოგიის, ახალშობილთა ინტენსიური თერაპიის, ზოგადი ქირურგიის, და ამბულატორიული სერვისებს.
აკრედიტაცია კანადას გუნდი საქართველოში დაეხმარება “ჰერას” აკრედიტაციის პროცესში.
სასიხარულოა, რომ “ჰერა” ირჩევს ხარისხს… დიახ, კანადის ხარისხს, თანაც მსოფლიოში ყველაზე მსხვილ აკრედიტაციის ორგანიზაციას Accreditation Canada representative office in Georgia
კანადის ჯანდაცვის ხარისხი ინერგება საქართველოში
აკრედიტაცია კანადის შესახებ Accreditation Canada:
”აკრედიტაცია კანადას” გააჩნია 60 წლიანი გამოცდილება სამედიცინო დაწესებულებების აკრედიტაციის სფეროში. იგი წარმოდგენილია 1000+ დარგის ექსპერტისგან, 35+ ქვეყანაში და მსოფლიოს მასშტაბით აკრედიტებული აქვს 12,000 სამედიცინო დაწესებულება.
აკრედიტაცია კანადის გუნდი საქართველოში:
საერთაშორისო გამოცდილების ადგილობრივ მრჩეველთა გუნდი დაკომპლექტებულია სააკრედიტაციო პროცესის ძირითადი მიმართულებების ექსპერტებისგან, რომლებიც გამოირჩევიან მაღალპროფესიონალიზმით, აკრედიტაციის პროცესის ექსპერტიზით, საქართველოს ჯანდაცვის სისტემის სპეციფიკის ცოდნითა და მრავალფეროვანი უნარებით. აღნიშნული გუნდის წევრები გადამზადებულნი არიან „აკრედიტაცია კანადის“ მიერ მათი სტანდარტების შესაბამისად.
READ  "მედცენტრი" "აკრედიტაცია კანადას" პროცესში ჩაერთო
ჩვენი სერვისები:
აკრედიტაცია კანადის ადგილობრივი მრჩევლები უზრუნველყოფენ ტექნიკურ მხარდაჭერას და ამზადებენ სამედიცინო დაწესებულებებს აკრედიტაციის შეფასების პროცესისთვის. სამედიცინო დაწესებულებისთვის საჭირო კონსულტაციები ჩატარდება ქართულ ენაზე და დაფარავს აკრედიტაციისათვის საჭირო ძირითად მიმართულებებს.
გუნდი დაგეხმარებათ თქვენს სამედიცინო დაწესებულებაში აკრედიტაციის პროცესის დაჩქარებაში, შესაბამისად დაზოგავთ თქვენს დროსა და ენერგიას. ექსპერტები გამართავენ რეგულარულ შეხვედრებს უშუალოდ თქვენს სამედიცინო დაწესებულებაში წინასწარ შეთანხმებულ დროს.
თითოეული კლინიკისათვის გამოიყოფა პირადი მრჩეველი.