მთავარიმიმტანიკლინიკა „ვივამედთან“ კანადის საერთაშორისო აკრედიტაციის ორგანომ
კლინიკა „ვივამედთან“ კანადის საერთაშორისო აკრედიტაციის ორგანომ
საქართველოში სამედიცინო დაწესებულებების აკრედიტაციის პროცესი დაიწყო.
საერთაშორისო აკრედიტაციის ორგანიზაციას „აკრედიტაცია კანადას“ საქართველოში საზოგადოებრივი ჯანდაცვის ექსპერტი, ჯანდაცვის მსოფლიო ორგანიზაციის კონსულტანტი, ექიმი, აკრედიტაცია კანადას წარმომადგენელი საქართველოში გიორგი ფხაკაძე წარმოადგენს.
კანადის საერთაშორისო აკრედიტაციის ორგანომ, კლინიკა „ვივამედთან“ თანამშრომლობის ხელშეკრულება გააფორმა.
აკრედიტაცია კანადას წარმომადგენელი საქართველოში გიორგი ფხაკაძე კლინიკაში იმყოფებოდა, სადაც „ვივამედის“ გენერალურ დირექტორს, ნინო ნადირაძეს შეხვდა.
„საერთაშორისო აკრედიტაცია საქართველოში საკმაოდ წარმატებულად ინერგება. კანადის საერთაშორისო აკრედიტაციის ორგანომ, კლინიკა „ვივამედთან“ თანამშრომლობის ხელშეკრულება გააფორმა. დიდი პატივია, „ვივამედთან“ თანამშრომლობა. კლინიკა არის ხარისხზე ორიენტირებული. ყველაზე მნიშვნელოვანი ხარისხია“, – განაცხადა გიორგი ფხაკაძემ.
კლინიკა „ვივამედი“ კავკასიის რეგიონში უდიდესი მრავალპროფილური სამედიცინო ცენტრია, უახლესი მაღალტექნოლოგიური სამედიცინო აპარატურით, კეთილგანწყობილი და პაციენტზე ორიენტირებული გუნდით. არის ხარისხზე ორიენტირებული კლინიკა.  მაღალკვალიფიციური სპეციალისტებით არის დაკომპლექტებული. იგი ორიენტირებული პაციენტთა მომსახურების ხარისხზე.
პირველად კავკასიის რეგიონში, მედიცინის ყველა დარგი და მიმართულება ერთ მრავალპროფილურ სამედიცინო ცენტრში. “ვივამედი” ეს არის კლინიკა, ნებისმიერი სოციალური ფენისთვის.
კლინიკის ინფრასტრუქტურა ყველაზე მკაცრ ევროპულ სტანდარტებს აკმაყოფილებს, უსაფრთხოების თანამედროვე სისტემა, საკუთარი სასტუმრო, კაფეტერია და ბევრი სხვა სერვისი, რომელიც პაციენტისთვის სრულყოფილი და ხარისხიანი სერვისის მიწოდებისთვისაა გათვლილი. კლინიკაში  მოქმედებს რეზიდენტურაც.