„მადლობა სახალხო დამცველს Ombudsman
ასეთი მაგალითი უნდა აჩვენოს ყველა სახელმწიფო მოხელემ… (პარლამენტარების ჩათვლით)
ველოდებით ვინ იქნება შემდეგი
საქართველოს პარლამენტი საქართველოს პარლამენტის განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტი საქართველოს პარლამენტართა საზოგადოება საქართველოს პარლამენტი სტუდენტური პარლამენტი ქუთაისის ახალგაზრდული პარლამენტი საქართველოს პარლამენტი/the Parliament of Georgia საქართველოს სტუდენტური პარლამენტი/The Parliament of the Students of Georgia პარლამენტი Online სტუდენტური პარლამენტი საქართველოს პარლამენტი პარლამენტართა კავშირი საქართველოს პარლამენტართა საზოგადოება პარლამენტის სამეცნიერო-საინფორმაციო უზრუნველყოფის განყოფილება საქართველოს პარლამენტის ეროვნული ბიბლიოთეკა/National Library of Georgia ჩემი პარლამენტი • ChemiParlamenti.ge საქართველოს პარლამენტი საქართველოს მთავრობა Government of the A/R of Abkhazia – აფხაზეთის ა/რ მთავრობა“-
წერს პროფესორი, ორგანიზაცია – „აკრედიტაცია საზღვრების გარეშე“ ხელმძვანელი, გიორგი ფხაკაძე.
სახალხო დამცველი ნინო ლომჯარია სოციალურ ქსელში წერს:
„მთავრობის არ ვიცი და დღეში 1000 ინფიცირებულის და საათში ერთი გარდაცვალების მაჩვენებლის ფონზე, ჩემი კოვიდ რეგულაციები ასეთია:
1. თუ გარშემო არიან ადამიანები, პირბადეს ღია სივრცეშიც ვატარებ;
2. არ მივდივარ არსად, სადაც დახურულ სივრცეში უპირბადო ადამიანები დამხვდებიან (მათ შორის იგულისხმება ტელევიზიები, შეხვედრები თუ სხვა ადგილები);
3. ვაგრძელებ პირადი კონტაქტების მაქსიმალურად შემცირებას და კომუნიკაციის დროს დისტანციის დაცვას;
4. მიუხედავად გარკვეული უხერხულობისა, ვაძლევ შენიშვნას დახურულ სივრცეში უპირბადოდ მყოფ პირებს.
რა თქმა უნდა, ეს არ არის გარანტია, მაგრამ რისკებს მნიშვნელოვნად ამცირებს.
გთხოვთ, თქვენც გაუფრთხილდეთ გარშემომყოფებს, პირბადე გვიცავს!”
#drpkhakadze #accreditationge #გიორგიფხაკაძე
READ  „ფაიზერის“ მე-3 დოზა (ბუსტერი) არის საჭირო!..“