საზოგადოებრივი ჯანდაცვის ექსპერტი გიორგი ფხაკაძე ამბობს, რომ საქართველოში იწყებს საქმიანობას და მისი ფეისბუქგვერდი საჯარო აღარ იქნება.
„მეგობრებო, მე ვიწყებ საქმიანობას საქართველოში, კერძოდ, საავადმყოფოების აკრედიტაციის დარგში. ჩემს ფეისბუქგვერდი საჯარო აღარ იქნება. ჯანმრთელობას გისურვებთ.. მადლობა ყველას..
მსოფლიოში ერთ-ერთ ყველაზე ძლიერ, საავადმყოფოების საერთაშორისო სააკრედიტაციო ორგანიზაციის გუნდს ვაყალიბებთ საქართველოში!
დიახ, საავადმყოფოების საერთაშორისო სააკრედიტაციო ორგანიზაციის ოფიციალურ წარმომაგენლობას ვხსნით საქართველოში.ეს ორგანიზაცია არის საქართველოს ჯანდაცვის სამინისტროს მიერ აღიარებული საერთაშორისო სააკრედიტაციო ორგანიზაცია.
ვინც აირჩევს ჩვენთან თანამშრომლობას, ჩვენი გუნდი დაგეხმარებათ აკრედიტაციის პროცესის ყველა ეტაპის გავლაში უშუალოდ თქვენს საავადმყოფოში! აირჩიეთ აკრედიტერებული საავადმყოფო!” – წერს სოციალურ ქსელში გიორგი ფხაკაძე.
2021 წლის აპრილში საზოგადოებრივი ჯანდაცვის ექსპერტი გიორგი ფხაკაძე აცხადებდა, რომ საქართველოს სამედიცინო დაწესებულებების დამოუკიდებელი შეფასებისა და აკრედიტაციის ინიციატივით გამოდის.
ლინკი: https://www.accreditation.ge/post/%E1%83%9B%E1%83%90%E1%83%A5%E1%83%95%E1%83%A1-%E1%83%AB%E1%83%90%E1%83%9A%E1%83%98%E1%83%90%E1%83%9C-%E1%83%99%E1%83%90%E1%83%A0%E1%83%92%E1%83%98-%E1%83%93%E1%83%90-%E1%83%A1%E1%83%90%E1%83%A1%E1%83%98%E1%83%AE%E1%83%90%E1%83%A0%E1%83%A3%E1%83%9A%E1%83%9D-%E1%83%98%E1%83%9C%E1%83%A4%E1%83%9D%E1%83%A0%E1%83%9B%E1%83%90%E1%83%AA%E1%83%98%E1%83%90-%E1%83%AB%E1%83%90%E1%83%9A%E1%83%98%E1%83%90%E1%83%9C-%E1%83%91%E1%83%94%E1%83%95%E1%83%A0%E1%83%9B%E1%83%90-%E1%83%A1%E1%83%90%E1%83%9B%E1%83%94%E1%83%93%E1%83%98%E1%83%AA%E1%83%98%E1%83%9C%E1%83%9D-%E1%83%93%E1%83%90%E1%83%AC%E1%83%94%E1%83%A1%E1%83%94%E1%83%91%E1%83%A3%E1%83%9A%E1%83%94%E1%83%91%E1%83%90%E1%83%9B-%E1%83%92%E1%83%90%E1%83%9B%E1%83%9D%E1%83%AE%E1%83%90%E1%83%A2%E1%83%90
READ  უგემრიელესი ქადის ძველი თუშ-ფშავური რეცეპტი "შენისუფრისგან"