მთავარისხვა-ამბებისაგრანტო კონკურსი სამოქალაქო საზოგადოების ორგანიზაციებისთვის, ახალგაზრდებისა და სოფლად მცხოვრები ქალების მხარდასაჭერად
საგრანტო კონკურსი სამოქალაქო საზოგადოების ორგანიზაციებისთვის, ახალგაზრდებისა და სოფლად მცხოვრები ქალების მხარდასაჭერად
საგრანტო კონკურსი სამოქალაქო საზოგადოების ორგანიზაციებისთვის, ახალგაზრდებისა და სოფლად მცხოვრები ქალების მხარდასაჭერად.
GIZ-ი საქართველო, ევროკავშირისა და გერმანიის მთავრობის მიერ დაფინანსებული ინიციატივის ფარგლებში, აცხადებს კონკურსს სამოქალაქო საზოგადოების ორგანიზაციებისთვის. კონკურსის მიზნად ისახავ ახალგაზრდებისა და სოფლად მცხოვრები ადგილობრივი ქალების ეკონომიკური გააქტიურების სტიმულირება. შერჩეული სამოქალაქო საზოგადოების ორგანიზაციები ბენეფიციარის მიზნობრივ დაფინანსებაზე იქნებიან პასუხისმგებელნი.
განაცხადის მიღების ბოლო ვადა: 22.12.2023
დამატებითი ინფორმაცია:
***
Grant competition for civil society organizations to support youth and women living in rural areas!
The initiative funded by the EU and the German government via GIZ Georgia launches a call for proposals from civil society organizations (CSOs) for the economic activation of young people and women living in rural areas. The CSOs selected will, inter alia, be responsible for channelling funds to these target groups.
Application deadline: December 22, 2023
Detailed information can be found here: (available only in Georgian)
READ  “ჟურნალისტის მთავარ და აუცილებელ თვისებად მივიჩნევ უკომპრომისობას, მიუკერძოებლობას…” – ჟურნალისტ სალომე გოგოხიას შთამბეჭდავი პროფესიული ისტორია