მთავარისხვა-ამბები„ჩვენი ისტორია გადარჩენილი სიცოცხლით იწერება...“ - მედცენტრი ულოცავს ჩვენს პაციენტებს, კოლეგებსა და...
„ჩვენი ისტორია გადარჩენილი სიცოცხლით იწერება…“ – მედცენტრი ულოცავს ჩვენს პაციენტებს, კოლეგებსა და თანამოქალაქეებს შობა-ახალ წელს!
მაღალტექნოლოგიური ჰოსპიტალი მედცენტრი არის აკრედიტაცია კანადას პირველი პარტნიორი საქართველოში.
მაღალტექნოლოგიური ჰოსპიტალ მედცენტრის დირექტორი დეა ქაჯაია გილოცავთ შობა-ახალ წელს:
„კორპორაცია მედცენტრი ულოცავს ჩვენს პაციენტებს, კოლეგებსა და თანამოქალაქეებს შობა-ახალ წელს!
ხელმისაწვდომი და სრულყოფილი სამედიცინო მომსახურება, ჩვენი თანამოქალაქეთა უზრუნველყოფა კლინიკა „მედცენტრის“ სტრატეგიული გეგმის საბაზისო ნაწილია. სწორედ ამ მიზნის სისრულეში მოყვანისა და დასავლური სტანდარტების დანერგვის პროცესის წარმატებული წარმართვისთვის მადლობად ვუხდი „მედცენტრის“ როგორც კლინიკურ, ასევე ადმინისტრაციულ სექტორს, რაც საბოლოო ჯამში მიგვიყვანს საერთაშორისო აკრედიტაციამდე.
კიდევ ერთხელ ვულოცავ შობა-ახალ წელს თითოეულ თანამშრომელს, ჩვენ მოქალაქეებს, ჯანსაღ სოციალურ გარემოში ყოფნას ვუსურვებ, პაციენტებზე ზრუნვა და საჭიროებისას მისი სრულყოფილი სამედიცინო მომსახურების მიწოდება ჩვენ უმთავრეს მიზანს წარმოადგენს. ჩვენი ისტორია გადარჩენილი სიცოცხლით იწერება.
მადლობას ნდობისთვის!!!“
მაღალტექნოლოგიური ჰოსპიტალი მედცენტრი – ონკოლოგიასთან ბრძოლის 60-წლიანი გამოცდილებით, გთავაზობთ ამბულატორიული და სტაციონარული მომსახურების სრულ სპექტრს:
სისხლძარღვთა ქირურგია;
ონკოქირურგია;
კარდიოლოგია;
არდიოქირურგია;
ოფთალმოლოგია;
ოტორინოლარინგოლოგია;
ნევროლოგია;
ნეიროქირურგია;
ინტენსიური თერაპია;
24/7 გადაუდებელი დახმარება.
“მედცენტრი” აღჭურვილია უახლესი ტექნოლოგიებით და რეგულარულად მოდერნიზდება!
ინფორმაცია დანარჩენ მიმართულებებზე შეგიძლიათ ნახოთ ჩვენს ინსტაგრამსა და საიტზე
საერთაშორისო აკრედიტაციის ორგანიზაციას „აკრედიტაცია კანადას“ საქართველოში  საზოგადოებრივი ჯანდაცვის ექსპერტი, ჯანდაცვის მსოფლიო ორგანიზაციის კონსულტანტი, ექიმი, აკრედიტაცია კანადას წარმომადგენელი საქართველოში გიორგი ფხაკაძე მედცენტის ხელმძღვანელობას და მედპერსონალს ახალ წელს ულოცავს:
„გილოცავთ…
ჩემთვის პატივია, რომ ზუსტად მედცენტრი არის აკრედიტაცია კანადას პირველი პარტნიორი საქართველოში.
ზუსტად ასეთი ძლიერი და ხარისხზე ორიენტირებული კლინიკები, როგორიც არის მედცენტრი / MedCenter ირჩევენ აკრედიტაცია კანადას Accreditation Canada“.
მაღალტექნოლოგიური ჰოსპიტალ მედცენტრის დამფუძნებელი მიხეილ ართმელიძე ახალ წელს გილოცავთ: